Środa, 26 Czerwiec 2019
Oferta specjalna
PROTEO 24.24

PROTEO niezmiennie przypomina, jak piękne może być pójście do sauny. Dzięki szklanym drzwiom i dużemu oknu już z zewnątrz domyślisz się, jaka przyjemność oczekuje Cię we wnętrzu, np. urządzony w naturalnym kamieniu kącik z dużym piecem MAJUS albo też ekstraszerokie ławy, jednolite aż do oparć pod plecy.

Dzięki temu oraz klarownej mowie kształtów, znalazła się na kartach różnych publikacji traktujących o wzorach użytkowych. Twój kreatywny przyczynek polega na tym, że dokonasz wyboru spośród wielu dostępnych okładzin zewnętrznych.

Cena promocyjna: 65.000,00 pln netto z transportem i montażem

 

Więcej…
 
REFUGIO 23.27

Sauna 9000 Refugio, model 23.27, 4-kąt, wewnątrz Hemlock, sano2, bonatherm VS, aquaviva, 
 

Cena promocyjna: 63.000,00 pln netto, z transportem i montażem.

Więcej…
 
REFUGIO 20.25

Jak wszystkie nasze kreacje saunowe, także REFUGIO daje się dostosować do wielu sytuacji montażowych. Mimo to, pod niektórymi względami wykracza ona poza zwykłe ramy. Szczególnie uderza estetyczna aranżacja zewnętrzna w postaci paneli wykonanych w klonowego forniru. Łukowate szklane okno, wyrazisty uchwyt drzwiowy oraz praktyczne regały to kolejne nadzwyczajne elementy wzornicze, wywierające trwałe wrażenie, czyniąc ponadczasowy design stałym punktem permanentnej radości płynącej z kąpieli w saunie. 

Sauna 9000 Refugio, model 20.25, 4-kąt, wewnątrz Hemlock, sano2, bonatherm VS, bellaveda, gwieździste niebo

Cena promocyjna: 63.000,00 netto z transportem i montażem.

Więcej…